Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1838 komentarzy

Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

Pluszak - Obserwator wybranych fragmentów Życia przedstawia... Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością. Kontakt: pluszak@nowyekran.net; lub UKF i VHF znak wywoławczy: SQ9NOR, QRG: 145.250MHz, 434.575MHz, 145.7125MHz (SR9B), 439.375MHz (SR9SK)

Moje komentarze

 • @Mind Service
  Blokada Twojego postu nie jest błędem technicznym, zablokowaniem Twojego postu jestem zaskoczony tak samo jak Ty. Nikt mi nie pozostawił żadnej informacji dlaczego Twój post został zablokowany.
  Pytanie do cenzora
 • @Nikander
  Smoleńsk jest ważny dla wielu Polaków, Racja Stanu także. Eliminacja zakładki Religie mogłaby wywołać masowy protest wielu blogerów.
  Sąsiedztwo w/w tematów nie powinno mieć żadnego znaczenia, nie popadajmy w paranoję w stylu "mój post znajduje się pod postem innego blogera, więc nowego nie napiszę". Jeśli pojawią się inne ważne tematy to nie jest wykluczone pojawienie się kolejnej, nowej zakładki.
  Czyja RACJA STANU?
 • @ekoludek 21:53:06
  Dobry opiekun zakładki nie chodzi z pałą po to by "nawracać niewiernych", ale spośród wszystkich tekstów może wyłuskać te które są najlepsze, a i samemu może opublikować jakieś perełki. No ale takie osoby jest ciężko znaleźć.
  QUO VADIS NE – NEon24.pl?
 • @Mind Service 15:40:24
  "Jedno jest pewne, jeśli chodzi o te skargi to dokładnie wiadomo kto to był. " - a to ciekawe, czyżby do Ciebie doszły jakieś skargi na Jazgdyni & Andy 51? Do mnie, jak już dziś napisałem, nie dotarła ani na PW ani na maila ani jedna skarga na Jazgdyni & Andy 51.
  PUFFF! ... I NIE MA CIĘ!
 • @trybeus 13:11:58
  :)
  1 maja 2016r wygasa ochrona wykupu polskiej ziemi
 • @Eugeniusz Sendecki
  Pana prośbę wraz z linkiem przesłałem Przemysławowi Holocherowi.
  HOLOCHER, NIE WYCOFUJ SIĘ! TO TYLKO ŻÓŁTA KARTKA, NIE CZERWONA!
 • @Mind Service 02:23:27
  Zakładki nie zostały zlikwidowane, ale niektóre zostały przeniesione. Nie ma możliwości aby tworzyć 3,4, 5 menu, K. Katolicki został przeniesiony do zakładki Religie która może być poszerzona o inne religie, a nie tylko K.Katolicki, na przykład osobna zakładka dla Ewangelików czy Prawosławia.
  Do Jazgdyni.
 • @All
  Skoro miały być zmiany, to zaproponowałem nowy podział zakładek, opracowany na podstawie mojego doświadczenia w 15 minut, i tak miało być:

  Zakładki główne:
  Polityka, Społeczeństwo, Historia, Ekonomia i Prawo, Nauka i Technika, Religie, Kluby, Lokalnie, Ważne,

  Jak wyszło - każdy widzi. Mam nadzieję że ostatecznie pojawią się takie kategorie jakie zaproponowałem.

  Dalsza część propozycji dotyczyła subzakładek, chwilowo nie będę się na ten temat rozpisywał, skoro zakładki są niekompatybilne z moimi propozycjami, zaakceptowanymi przez Ryszarda Oparę z końcem sierpnia br.

  Stawiam na to że: gdyby w menu Neona24 pojawił się w/w podział zakładek problemu by nie było. A tak powstał problem, który ktoś musi rozwiązać.
  Do Jazgdyni.
 • @Krzysztof Zagozda
  Czy można coś więcej w temacie powodów dla którego Pan wybywa z NE?
  Pożegnanie
 • @Andy 51 12:25:47
  Nie każdy ma czas aby być wszędzie, i 24 godziny na dobę, więc czasem trzeba coś wybrać, wiem to doskonale po sobie, napisanie długiego maila, na stronę czy dwie A4 powoduje ograniczenie czasowe dla czegoś innego. Mnicha nie zamierzam tłumaczyć, :), zapewne sam to zrobi jak dotrze do kompa.
  Neon24.pl wyrobem czekoladopodobnym Nowego Ekranu
 • @Andy 51 12:06:11
  Mnicha Zarazy na stanowisko naczelnego zaproponowałem ja i Cubee, nasza propozycja została przyjęta, Mnich przyjął stanowisko naczelnego, i w sumie była to jedna z lepszych decyzji Zarządu Nowy Ekran S.A.
  I oby Mnich pozostał jak najdłużej na stanowisku, jeżeli ma się cokolwiek zmieniać na lepsze.
  Neon24.pl wyrobem czekoladopodobnym Nowego Ekranu
 • @trybeus 11:59:39
  Mnich się odzywa, rozmawiamy praktycznie codziennie, jak nie kilka razy dziennie, telefonicznie, albo na skype.
  Neon24.pl wyrobem czekoladopodobnym Nowego Ekranu
 • @Andy 51 & @All
  Precyzując informację: Redaktorem Naczelnym portalu Nowy Ekran jest obecnie Mnich Zarazy, czyli Piotr, a zastępcą Redaktora Naczelnego - Spirito Libero czyli Jarek.
  Neon24.pl wyrobem czekoladopodobnym Nowego Ekranu
 • @DelfInn 09:40:38
  "Znaczy nie chodzi mi o osoby, ale o to jaki argument był u podstaw decyzji o zmianie domeny." - proponuję abyś to pytanie skierował bezpośrednio do P. Opary.
  Powrót starego "Nowego Ekranu"
 • @SpiritoLibero 10:46:18
  Pluszak funkcjonuje, nie od wczoraj, ani przedwczoraj, ale od 5 lat. Nie ma jazd z ustaleniem właściciela domeny, ani nie ma pochopnych zmian nazw.
  "Opakowanie" również jest bardzo istotne (zobacz na maile).
  Powrót starego "Nowego Ekranu"
 • @trybeus 08:28:49
  *.net był po prostu wolny, to ja byłem pierwszym rejestratorem adresu nowyekran.net (który później został przekazany wskazanej firmie), a zanim zarejestrowałem ten adres zapytałem czy może być taki. Odpowiedź była twierdząca.
  Powrót starego "Nowego Ekranu"
 • @Zdzich 03:17:27
  Byłem przeciwny zmianie nazwy domeny i kilkukrotnie wyrażałem swe zdanie w maila do redakcji, niestety moje zdanie to tylko moje zdanie.
  Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora, a zwłaszcza tych osób które myślą wielotorowo.
  Powrót starego "Nowego Ekranu"
 • @All
  Precyzując informację - w związku w uruchomieniem nowej domeny neon24.pl - trzeba się logować korzystając z tej domeny, a nie z domeny nowyekran.net.
  Problemy z logowaniem - NEon24.pl
 • @CyprianPolak
  Sygnalizowałem na spotkaniu z A. Macierewiczem tą "zagadkę", w ubiegly piątek w B-B i Cieszynie była Anita Gargas - również miałem okazje z nią porozmawiać, m.in. na ten temat.
  10 kwietnia 2010, godz. 5.57 wyświetlała się na stronie TVP.info przez 8 dni, po tym czasie ktoś tą godzinę i datę zmodyfikował na 11 kwietnia 2010, godz. 6.13.

  Można się tylko domyślać że godzina i data nie ma znaczenia, tak samo jak nie ma znaczenia poprawna, prawidłowa godzina katastrofy, która przypomnę była podawana błędna przez długi okres czasu. Kto i dlaczego wpisał godz. 5.57, na czyje polecenie ta data została po 8 dniach poprawiona?

  Komplet screenów wraz z opisaniem całości figuruje cały czas, od przeszło 3 lat, na moim blogu, tu: http://www.pluszaczek.com/index.php/2010/04/24/oredzie-marszalka-bronislawa-komorowskiego-zagadka/
  Moje pismo do prokuratury (Komorowski) bez odpowiedzi 3 lata
 • @Krzysztof J. Wojtas
  "...Chciałbym jednak, aby moje notki nie były narażane na chamskie ataki polonofobów, gdzie argumentem są personalne odniesienia..." - komentarze niezgodne z regulaminem Nowego Ekranu może Pan zgłaszać za pomocą przycisku-linku "nadużycie".
  Blogerzy i komentatorzy którzy z jakiś względów są niepożądani na Pan blogu może Pan blokować w panelu zarządzania Pana blogiem. Po zablokowaniu jakiegoś nicka osoba zablokowana nie będzie mogła pozostawiać komentarzy pod Pana postami.
  Nie będzie pokoju na NE

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej