Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1838 komentarzy

Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

Pluszak - Obserwator wybranych fragmentów Życia przedstawia... Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością. Kontakt: pluszak@nowyekran.net; lub UKF i VHF znak wywoławczy: SQ9NOR, QRG: 145.250MHz, 434.575MHz, 145.7125MHz (SR9B), 439.375MHz (SR9SK)

Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wznowienie Ogólnopolskiej Akcji Bojkotu Mediów III RP, prosimy o jej wsparcie - Stowarzyszenie Wolność i Suwerenność

WITAJCIE PRZYJACIELE

OD DZIŚ WZNAWIAMY "OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ BOJKOTU MEDIÓW III RP" !! PROSIMY O JEJ WSPARCIE NA ŁAMACH SWOICH STRON I PORTALI !!

Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP

„„Kto ma władzę, ten ma media. Kto ma media, ten ma władzę”. Przysłowie to niewątpliwie miał w głowie Adam Michnik vel Szechter, gdy w 1989 roku w Magdalence, bonzowie partyjni rozdzielali „stołki”, dla tzw. „opozycji demokratycznej”. Michnik jedyne czego sobie zażyczył to właśnie media. Służby sowieckie w polskich mundurach, które przecież nagle nie rozpłynęły się w powietrzu, nie wyparowały i nie uległy autodestrukcji, doskonale zdawały sobie sprawę, że media są najlepszym narzędziem do podporządkowania sobie mas. Oczywiście wymaga to czasu, ale ostatnie dwadzieścia lat dowiodło, że tego czasu nie zmarnowano. Przez ponad dwadzieścia lat tzw. „wiodące media” w Polsce prowadziły proces indoktrynacji społeczeństwa. Miało to na celu stworzenie przeważającej masy „biernych, ale wiernych”, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie i niezależnie, aby mieć pełny wpływ na podejmowane przez nich decyzje. Dzisiaj najjaskrawiej widać, w jak dużym stopniu ten cel został osiągnięty, gdy około 30% Polaków uprawnionych do głosowania, oddałoby głos na partię władzy, która kłamie, oszukuje, mataczy, okrada i niszczy Polskę. Te 30% Polaków pragnących oddać swój głos na Platformę Obywatelską, to jest właśnie elektorat ukształtowany przez media III RP. Czas najwyższy powiedzieć STOP!!!! STOP zakłamanym mediom III RP !!! STOP indoktrynowaniu Polaków !!! STOP kłamstwom, oszczerstwom i manipulacjom !!! Kibice kilku wiodących klubów piłkarskich podjęli wcześniej akcję bojkotu Gazety Wyborczej, po zamieszczeniu przez tą gazetę kłamstw na temat środowisk kibicowskich, ale nie tylko o Gazetę Wyborczą nam chodzi. Jest to cały mechanizm połączonych mediów (radio, prasa, telewizja i internet), wykorzystywanych do prowadzenia destrukcyjnej działalności.
 
Cel akcji :

Celem akcji jest doprowadzenie do maksymalnego osłabienia udziału mediów III RP na rynku medialnym w Polsce przy jednoczesnym wspieraniu mediów niezależnych.

Jak działamy?

1. Nie kupujemy i nie czytamy: Gazety Wyborczej, Polityki, Wprost, Newsweek, Angora oraz wszelkich wydawnictw prasowych i książkowych firmowanych tymi tytułami.

2. Nie oglądamy i nie opłacamy stacji: TVN, TVN Style, TVN 7, TVN Turbo, TVN Meteo, TVP3, Polsat, Polsat2, Cafe, Polsat News, Superstacja.Rezygnujemy z umowy z operatorem telewizji cyfrowej „n” i ” Cyfrowy Polsat”.

3. Wysyłamy do reklamodawców powyższych stacji oraz wydawnictw prasowych informację, o zamiarze zaprzestania kupowania ich produktów, jeśli będą nadal reklamowac się w kłamliwych mediach. Tekst ogólny do rozsyłania oraz adesy mailowe firm reklamujących się w tych mediach będą zamieszczone na stronie forum Stowarzyszenia //www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=83&t=196 i uaktualniane.

4. Nie korzystamy z portali intenetowych powyższych stacji i organów prasowych, jak również z portalu onet.pl.

5. Jeśli to możliwe zmieniamy adres poczty intenetowej z onet.pl na inny np. Google.

6. Nie słuchamy stacji radiowych: Radio ZET, Eska, Eska Rock, Tok Fm, Afera, Złote Przeboje.

ZAMIESZCZAJCIE BANER PRZESŁANY W ZAŁĄCZNIKU LUB UDOSTĘPNIONY POD ADRESEM :

//wis.org.pl/wp-content/uploads/2011/05/banner_nie_tvn.gif

WRAZ Z APELEM OPUBLIKOWANYM NA STRONIE STOWARZYSZENIA WOLNOŚĆ I SUWERENNOŚĆ //wis.org.pl/

Stowarzyszenie Wolność i Suwerenność
Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI I APELEM O POPARCIE
ADMINISTRACJA PORTALU STOWARZYSZENIA WIS"

KOMENTARZE

 • @autor
  1. Zachęcamy naszych znajomych by nie kupowali i nie czytali ... by nie oglądali... (bo samych siebie nie musimy zachęcać)

  2. Wykupujemy cały nakład GW i wyrzucamy do kosza

  3. Publikujemy lokalne, własne "wydania", które rozdajemy za darmo (front: logo np. bezpłatnego Metro, treść: np. "Czy w Smoleńsku doszło do Zamachu?") - znana akcja np. w UK czy Kanadzie

  ;)
 • @Acontrario
  Wykupujemy cały nakład a kasa leci na konto GW. Chyba więc nie tędy droga.
  Ja bym ten protest rozszerzyła - kiedyś ktoś pisał o bojkotowaniu wyrobów reklamowanych w GW i jej klonach. To wydaje się sensowne, bo nie mogę już bardziej niekupować GW, niesłuchać gwónoradiów itp. skoro od lat i w ogóle od poczatku nie kupuję i nie słucham, tudzież nie oglądam:).
  Ma ktoś pomysł na taką listę?? A może za bardzo już majaczę?
  Pozdrawiam
 • @Acontrario
  PS. a akcja proponowana w punkcie 3 - miodna:). Może by wsparła inicjatwę FDO, np. tą:
  http://fdo.nowyekran.pl/post/17731,akcja-ulotkowa
  http://fdo.nowyekran.pl/post/17733,ulotka-1-kibice
  ?
  Byłby efekt synergii - takie różnorakie działania o podobnym celu.
 • Należę do osób, które "wystawiły telewizor" na korytarz !!!
  Szkoda cennego zdrowia na oglądanie maniupulacji TV.
  Zakupy też robię w sklepikach !!! Wychodzi mi to na zdrowie.
  A "gazetki" przedrukowane z netu ludzie chętnie czytają !!!
 • @costerin i ciociababcia
  - Oczywiscie, że stać! - Jak policzyć stracony w marketach czas + dojazd, to wychodzi, że taniej na miesjcu w zaprzyjaźnionym sklepie.

  Do tego polecam: znaleźć (to długi proces i trudna sprawa), wybrać sobie dostawcę "ze wsi", czyli "chłopa", który na uzgodnionych warunkach dostarczy nam DO DOMU zamówione płody rolne i domowe wyroby. - To i swego wspieramy, i polskie rolnictwo a wzamian otrzymujemy żarcie mniej trujące niż import pochodzący nie wiadomo skąd oferowany w marketach.
 • @costerin
  Nie ma innej drogi:). - Bojkot łże mediów, łże elity (także tej niby to prawicowej, jeśli trzeba), samoobrona spożywcza(!!!!!) i militarana (Marek Kajdas do tego co i rusz wraca, ma wiele racji w tym pomyśle), własne media (nie uciekać od Ekranu, tylko wymuszać konstruktywne zmiany) + odkłamywanie świadomości lemingów (patrz: Piotr Marzec i FDO) + "pijar" "w domu i zagrodzie" oraz za granicą (patrz SejsmoAntypolonizmu).
 • Autor
  Bardzo dobra akcja. Konkretne dzialania. Popieram. Mam jeszcze jeden punkt, ktory jest bardzo wazny, jesli chodzi o GW: sklanianie firm i instytucji do nie kupowania
 • Autor - dokonczenie
  prenumeraty GW.
 • @sungi
  O! Trudne zadanie, ale wszak nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Dopisuję do swego prywatnego spisu czynności dywersyjnych:) jako zadanie do wykonywania:).
 • Otóż to.
  Dokładnie tak.
  Dokładnie tak czynię od dawna.
  Same korzyści i żadnych strat.
  Same korzyści, bo mam więcej czasu na sięgnięcie po wartościowe źródła informacji.
  Żadnych strat, bo nieznajomość kłamstwa nie szkodzi poznaniu siebie i świata.
 • @Acontrario
  "2. Wykupujemy cały nakład GW i wyrzucamy do kosza."

  Z tym punktem nie mogę się zgodzić. Szkoda kasy, szkoda kasy...
  Ja wydam i stracę a oni zarobią i podniosą tylko nakład.

  Z pozostałymi punktami nie polemizuję.
 • @Autor
  "2. Nie oglądamy i nie opłacamy stacji: TVN, TVN Style, TVN 7, TVN Turbo, TVN Meteo, TVP3 rezygnujemy z umowy z operatorem telewizji cyfrowej „n” (można przejść do innej platformy cyfrowej)"

  A jaka platforma cyfrowa jest polecana, skoro cały mainstream to to samo bagno?
 • all
  Przekonanych nie ma sensu przekonywać, ale koncerny same sobie szkodzą.

  Moja znajoma przestała oglądać telewizję bo co wrzucamy jakiś kanal to 10-minutowe reklamy

  Słuchamy RMF a tu co 15 minut reklamy na temat "problemów kobiecych okolic intymnych przy jeżdżeniu na rowerze" "śmierdzących stopach" plus 50 innych reklam tabletek na każdą okazję...

  Tego się nie da słuchać!!!
 • Generalnie bojkotuję te media, ale muszę jeszcze olać ich w sieci całkiem
  Istotne jest jednak od razu polecanie DOBRYCH MEDIÓW i oczywiście NE na czele :) Muzyczne stacje radiowe z przebojami są popularne, trzeba by stworzyć ich patriotyczne odpowiedniki. To chyba do zrobienia jest przynajmniej w sieci. Jest sporo stacji katolickich i niszowych, ale trzeba je promować, potrzebne ich wykazy. Kiedyś wsadziłem taki plik z ulubionymi stacjami (niby tylko katolickimi) i były praktycznie wszystkie polskie dostępne w sieci. Trzeba sporządzić faktycznie taki plik TYLKO z godnymi polecenia.

  Chodzi o spolonizowany program Screamer Radio, ale jest toporny dosyć, może NE zleci wykonanie takiego dedykowanego odtwarzacza stacji radiowych, telewizyjnych też? Byłaby przy okazji świetna promocja NE, może od razu jakiś chat, nowe gadu skype wbudowany w to? Może też jako część portalu NE, moduł kolejny.

  Popieranie adresu google - konto new world order przecież... jest jednak dziwne... Użytkujemy gmail, ale swoje wiemy o tej korporacji, to kontrola, inwigilacja globalna. Zatem jakiej poczty używać? Potrzebne porady. Może NE założy serwer pocztowy i konta pocztowe dostępne free dla wszystkich także spoza grona użytkowników? Nie trzeba parametrów gmaila, ale tam jest fajny czat... to też byłaby reklama NE.

  Należałoby porzucić Windows i szukać alternatyw, ale komu się chce... szarpać z linuksami.... słowem przez lenistwo, niewiedzę nami zawładną.

  Onet ma jednak szybkie newsy, właściwie o to chodzi, to samo TVN24. Taka tabloidowa forma informacji musi być alternatywnie kreowana przez alternatywne ośrodki. Tyle mógłby z czasem dokonać NE :) Same newsy bez tego szajsu onetowego całego.

  Jakie platformy cyfrowej telewizji polecamy? TV Trwam tylko? Znowu potrzebny wykaz projektów niszowych, internetowych, nawet z youtube. Ludzie chcą HD i będą szukać takich kanałów po polsku. Jest interes do zrobienia, najbardziej brakuje konserwatywnej telewizji, katolickiej. Wszystko ocieka seksem, zepsuciem, przemocą, kiczem. Bardzo TOKSYCZNY przekaz, bardzo szkodliwy. Trzeba pokazać że da się inaczej, lepiej! Promować dobro, piękno, prawdę, wartości katolickie, patriotyczne, solidaryzm, solidarność, POLSKOŚĆ :)
 • Polecam ten artykuł jako uzupełnienie
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11705&Itemid=4

  I proszę o kontakt!
 • Może ktoś wyprodukuje naklejki na samochód, podobne do tych "Pamiętamy o Smoleńsku"
  Ja chętnie kupię i nakleję takie estetyczne, ciekawe plastycznie, z napisami w stylu: "GW nie kupuję" ...
 • @Wszyscy
  Znakomite rekomendacje ekspertów Polskiego Lobby Przemysłowego im. E. Kwiatkowskiego.
  M.in.:
  -kredyt non-profit dla produkcji
  -reindustrializacja
  -przeciwdziałanie spekulacji derywatami

  Owe rekomendacje są świetną bazą programową do ubogacenia kraju i pomyślności jego obywateli.

  http://ekonomiapolityczna.nowyekran.pl/post/17863,kredyt-non-profit-dla-rozwoju-produkcji-raport-plp-o-kryzysie
 • @autor
  Jak się mogę włączyć do akcji, jeżeli już od dawna spełniam te wymogi i obracam się między ludźmi myślącymi podobnie jak ja ?
 • @bez kropki
  "Do tego polecam: znaleźć (to długi proces i trudna sprawa), wybrać sobie dostawcę "ze wsi", czyli "chłopa", który na uzgodnionych warunkach dostarczy nam DO DOMU zamówione płody rolne i domowe wyroby. - To i swego wspieramy, i polskie rolnictwo a wzamian otrzymujemy żarcie mniej trujące niż import pochodzący nie wiadomo skąd oferowany w marketach."

  Masz racje, to jest świetna idea, ale też możecie ruszyć d... z miast sprzed telewizora i przyjechać na wieś po żywność, wyroby rzemiosła, producentów lokalnych. Poza tym zachęcam do spędzania urlopów, czasu wolnego na wsi i kupujcie... kupujcie jak najwięcej. To wzmacnia wieś, nawet tankowanie paliwa w gminie wiejskiej jest słuszną dotacją dla wsi. Są udziały od podatków przecież dla gminy, wsparcie miejsc pracy.

  Ta idea wymaga zorganizowania się choćby nieformalnego bez organizacji typu stowarzyszenie, związek itd, zagranicą to tak działa np w Japonii, zatem ruch społeczny.

  Antysystemowy żywnościowy ruch oporu i wsparcia polskiej WSI ;)

  Poza tym uważałbym z mitem zdrowej żywności, wszyscy stosują chemię, niestety ja też np na ziemniaki, bo Amerykanie znowu zrzucili balonami stonkę i zarazę ziemniaczaną. Jeżeli ktoś sprzedaje, kupuje, konsumuje wczesne ziemniaki, jarzyny z pól opryskiwanych, to musi na to uważać. Okres zalecany to np 14 dni od oprysku, a przecież to zależy także od pogody, jeżeli deszcze nie rozpuszczą chemii...

  Trzeba ośrodków badających żywność, niezależnych, wiarygodnych instytutów, organizacji certyfikujących, ale bezpłatnie (fundacje) dla drobnicy małorolnej, bo za co mają płacić setki, tysiące złotych? Z czego? To mikrodochody przecież. Wtedy np moje zboże np dla gołębiarzy czy na mąkę dostanie ocenę od 1 do 10 (10 to ekologiczne, najzdrowsze) plus opis słowny charakterystyki. Żywność "od chłopa" może być zatem także niestety skażona, to kot w worku, trzeba naprawdę ufać danemu, sprawdzonemu rolnikowi, ale ufaj... i SPRAWDZAJ w LABORATORIUM, oraz przez organizacje konsumentów, odbiorców. Nie jestem póki co rolnikiem ekologicznym niestety, ale staram się ograniczać chemię, nawozy do minimum, słowem kompromisowy model zrównoważony. Przecież to sami także jemy, zboża mieli się mąkę, króliki moje mają wyśmienite mięsko, a kury bajeczne jajka :) Wapień pobierają nie z paszy chemicznej, ale oskubują obielone drzewa :):):) i owady z ziemi.

  Bojkotować należy zatem nie tylko media, ale żywność z importu, przemysłową, korporacje, hipermarkety zagraniczne itd długa lista draństwa.
 • @1normalnyczlowiek
  Obawiałbym się trochę, czy szyby nie wybiją ;)
 • @Marek Kajdas
  Niestety nie każdy może ruszyć d* - Doba ma tylko 24 godz. a niektórzy mają tyle obowiązków, ze ze 3 osoby by tym obdzielił. Dlatego sprzedawca "z dostawą do domu" to jedyne wyjście dla niektóych.
  Ale co do zasady - zgoda.
  Że zarcie może być skażone - zdaję sobie sprawę, no ale coś w końcu trzeba jeść. A jeśli po czymś od "chłopa" nie dostaję rozwolnienia a po marketowym - tak, to jak dla mnie wybór jest prosty;).
  Poza tym od chemii nie uciekniemy. Ale co innego chemia na poziomie minimalnym (wspieranym innymi zabiegami agrotechnicznymi, nieraz pracochłonnymi) a co innego żarcie typu "black box nie wiadomo skąd" (pamiętasz aferę z podniesieniem a potem obnizeniem norm radioaktywności w żarciu UE?)
  To o czym piszesz, to dlasze działania, jakby systemowe. Wg mnie to następny krok do wykonania, ale PO spopularyzowaniu akcji "po żarcie na wieś a nie do marketu".
  Taki mały krok ku ograniczeniu listy draństwa:).

  reszta odpowiedzi później, bo teraz lecę dalej:).
 • @Piotr Marzec
  Produkuj ulotki wedle własnego pomysłu. Im więcej "napsujemy" w obecnym systemie (każdy wedle swego pomysłu, ale w jakiś skoordynowany sposób) tym lepiej. Ty się zajmujesz odczarowywaniem lemingów:) - I to wystarczający powód do chwały:) oraz cegiełka w bojkocie majn-sramu.
 • @Libra Fakt, że z dwóch jedną ktoś mi zdrapał, ale to mnie nie zniechęciło!
  Oprócz naklejek na samochód można wyprodukować "jednorazówki" albo torby ekologiczne na zakupy z odpowiednimi napisami ...
  Być może do samego w sobie demonstrowania, demonstracyjnego noszenia np. Gazety Polskiej, gadżetów, będzie mniej chętnych niż do noszenia i stosowania rzeczy użytkowych, w tym
  toreb na zakupy lub innych opakowań,
  np. papier pakunkowy na paczki,
  taśma do oklejania paczek,
  taśma ostrzegawcza używana do odgrodzenia terenu ...
  Kibice chętnie kupią coś co da się łatwo rozwinąć i będzie miało dobrze widoczne znaki i napisy ...
  Taki papier toaletowy z podobiznami lub napisami, spełni mniejsza rolę niż to, co używane jest niekiedy codziennie i pokonuje znacznie dłuższą drogę ... :)
 • @1normalnyczlowiek
  O! kolejny pomysł - nakleję zdrapią lub szybę rozbiją (no, jakbym w naszym ultrakatolickim grajdołku nakleiła nakeljkę "Smoleńską", to tubylcy by mnie chyba spalili na stosie wraz z autem, świnką morską i rodziną! - tu tak akurat jest), ale torby (i to jeszcze np. z żarceim) wyrwać se nie dam:).
 • @autor
  ci co nie czytają, nie będą czytać dalej. reszta się nie przejmie ...

  polecam raczej obnażać ich metody robienia wody w mózgu, dyskredytować a nawet ośmieszać - to jest lepiej zapamiętywane.

  konkretnie: http://pirx.nowyekran.pl/post/16477,na-celowniku-manipulacja-medialna

  no i konkretne akcje takie jak OB-CIACH :-)
 • @Pirx
  I tu po raz kolejny dochodzimy do ulotek Piotra:). - Po rpostu różne działania w tym właśnie celu, o którym piszesz.
 • @All
  Fronda.pl, Stragonarius: "Od kilku dni, co chwilę na POLSACIE pokazuje się reklama leku przeciw objawom choroby lokomocyjnej "LOKOMOTIV", polegająca na tym, że mały chłopiec (dziecko), kijem bejsbolowym jest bite po głowie!

  Wobec narastającej wśród mało- i nieletnich agresji, taka afirmacja kija bejsbolowego jako narzędzia do bicia po głowie dziecka ,jest aktem zbrodniczym, wymagającym napiętnowania i potępienia."
 • @zwyczajnie normalny
  Chętnie zamówię "zestaw":
  20 szt. naklejek
  10 - 20 szt. (w zależności od "trwałości") toreb na zakupy
  5 - 10 koszulek w różnych rozmiarach ...

  Może na początek utwórz listę. Zobaczymy. A później, po jej zrealizowaniu, kwestia dystrybucji po kioskach, innych miejscach z gadżetami ... Tylko trzeba uważać, bo mogą się zacząć (nieoficjalną drogą) naciski, zakazy, podgryzanie i straszenie sprzedawców - podobnie jak to robiono przy dystrybucji Gazety Polskiej ..

  Pozdrawiam.
 • Żaden Polak-patriota nie korzysta z antypolskich mediów!
  Popieram akcje,chociaż zdaję sobie sprawę z poziomu "intelektualnego"
  tych "wykształconych z dużych miast".Jeśli ktoś po 10.04.2010r
  jeszcze korzysta z wymienionych mediów/antypolskich/ to tylko
  pozostaje mu modlić się rozum.
  Pozdrawiam samodzielnie myślących!
 • @1normalnyczlowiek
  Wszyscy Państwo zapomnieliście kilku sprawach....

  1. Sam się łapałem na mówieniu: głosuję na PiS bo wszyscy POlitycy to złodzieje itd. ale PiS jest mniejszym złem.

  GUZIK prawda!!! PiS nie jest żadnym złem i to trzeba wytrzebić z ludzkiej świadomości. PiS ma coś czego nie ma żadna inna sejmowa partia: PATRIOTYZM, i właśnie dlatego trzeba ich popierać. Nie ma żadnych poważnych afer z udziałem PiSu. Na pewno w PiSie są też ludzie niegodni zajmowania się polityką, ale są w mniejszości.

  Mówienie, że PiS jest złem ma na celu podzielić prawdziwą polską prawicę na mniejsze i nic nieznacząca partie. Oraz zniechęcić ludzi do głosowania.

  2. Kolejna sprawa. Dawno temu jak chodziłem do LO :-) no może nie aż tak dawno...Tłumaczyłem ludziom co to jest Radio Maryja i mówiłem, ze go słucham. Ile się za to nasłuchałem wyzwisk, obelg typu ciemnogród, moher itd?! Dziś z perspektywy czasu jestem z tego dumny. Polecam państwu audycję "rozmowy niedokończone". Wypowiadają się tam POLSCY PROFESOROWIE, tacy, których śmiało można nazwać autorytetami ( nie mylić z "autorytetami"). Np. Jerzy Robert Nowak. Polecam gorąco jego książki np. " W obronie polskich interesów", gdzie profesor pisze o PlatfOrmie kameleonów i ostrzega przed tym co się dzieje dziś na naszych oczach. Uwaga! Książka została napisana w 2001 roku!

  3. Dyskusje polityczne. Nie bójcie się państwo dyskutować ze znajomymi na temat polityki. Trzeba nauczyć się odpowiedniej do tego retoryki i z czasem to przychodzi. Krąży opinia, że nie warto dyskutować ze znajomymi o polityce, bo prowadzi to do wrogości...Guzik prawda! Jeżeli zależy nam na naszych znajomych, na ich świadomości i przede wszystkim na Polsce to naszym OBOWIĄZKIEM jest zmuszać ich do myślenia. A jeżeli się obrażają, bo nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa, to po co nam tacy znajomi? Kim oni są i jaki z nich pożytek?

  Przemyślcie Drodzy Państwo moje uwagi. Pozdrawiam serdecznie!
 • @bez kropki
  popieram
 • Naklejki
  Skontaktujcie sie z Intuicja, bo Ob-ciachowcy robili takie wklejki. Moze to nawet Carcajou je robil. Nie ma co "mnozyc bytow", jak juz sa gotowe :)
 • @adriano85 Wprost przeciwnie! Uważam, że żaden normalny człowiek nie zapomniał ...
  "Wszyscy Państwo zapomnieliście ..."

  Nie uogólniam a głosuję dlatego że popieram a nie "na mniejsze zło".

  Tak więc nie skorzystam z Twojej rady, by "sobie przemyśleć Twoje uwagi" ... bo już je dawno temu przemyślałem i całkowicie się z Tobą zgadzam! :)
 • @Nathanel
  Ja pamiętam ten link, niestety dzisiaj nie działa?


  DODAJ DO ULUBIONYCH
  233 posty

  951 komentarzy

  171384 odsłon

  404
  Strona o podanym adresie nie istnieje.

  A szkoda, bo razem raźniej...
 • @adriano85
  Skoro wspomniałeś Jerzego Roberta Nowaka, to wspomnieć warto także tą wypowiedź:
  "Prof. Jerzy Robert Nowak:

  Powiem szczerze, że byłem rozczarowany w dużej mierze odpowiedziami premiera, zwłaszcza odpowiedzią premiera Kaczyńskiego w sprawie Traktatu Lizbońskiego, bo nie było to jednoznaczne a miałem nadzieję, ze premier zrozumie, że dla wielu milionów osób w Polsce potrzebne jest jednoznaczne wystąpienie w tej sprawie. Na pewno słuchaczki i słuchacze Radio Maryja i nie tylko chcieliby widzieć ze strony PiS-u, premiera, prezydenta stanowisko tak jednoznaczne, jak jest stanowisko prezydenta Klausa które jest wzorcowe w tej sprawie - odrzucenia Traktatu tak groźnego dla Polski. Trochę się dziwię, że premier który tak dużo mówi o zagrożeniu niemieckim, nie chce przyjąć, publicznie zaakceptować faktu, że Traktat Lizboński utrwali supremację Niemiec. Ktoś, kto mówi o zagrożeniu niemieckim tym bardziej powinien na to reagować. Z jednej strony z przyjemnością usłyszałem w wypowiedzi premiera że Traktat Lizboński nie istnieje po Irlandii, ale były jakieś równoczesne próby usprawiedliwiania korzyści tego Traktatu, plusów tego Traktatu. Nie ma żadnych. Po prostu jest to powtórka z osławionej Konstytucji Europejskiej odrzuconej w referendum przez Francuzów, Holendrów, itd.(...)"

  I patrz, nawet Kaczyńscy wybrali "mniejsze zło"...a patriotyzm przelewa się przez konta bankowe.
 • @WojtekCy.
  No i tutaj rozwinąłeś inny wątek... Nad rządami w Polsce i na całym świecie czuwają inne siły. Niestety tych ludzi nigdzie nie widać. Dyktują co trzeba robić i świetnie się bawią.

  Kolejna sprawa....Nie jestem bezkrytycznym zwolennikiem PiSu ale teraz w obliczu reżimu PO jest to jedyna sensowna alternatywa. Rewolucja nie wypali, bo jeszcze jest za dobrze Polakom. Rewolucja wypali, wtedy, kiedy będą w Polsce masowe zwolnienia, Państwo stanie się niewypłacalne a inflacja spowoduje, z enie będziemy w stanie kupić sobie nic poza chlebem.

  JRN po raz kolejny udowodnił, ze nie popiera żadnej polityki bezkrytycznie i że bardziej zależy mu na dobru państwa niż jakiejkolwiek partii politycznej.

  Kiedyś bawiłem się w dywersję polityczną. Rozwieszałem plakaty, swojej produkcji, które miały na celu zniechęcenie ludzi do głosowania w referendum w sprawie przystąpienia Polski do Unii- na tak. Niewielką różnicą w moim miasteczku rodzinnym "odrzucono Unię". Ciekawe jaki był na to wpływ mojej upartej działalności:-) hehe. Szkoda, że jednak weszliśmy do Unii na tak niekorzystnych warunkach.

  Pozdrawiam!
 • @adriano85
  Skoro są siły i ludzie którzy sterują politykami, to po co głosować?
  Może czas pokazać najpierw politykom, a potem tym siłom i ludziom, że my, tu na dole piramidki też chcemy decydować... i chcemy przestać żyć w ułudzie. Frekwencja pokazuje, że tak właściwie politycy są tylko trochę powyżej 50 % do zaakceptowania, i to nie w każdych wyborach.
  Media nakręcają propagandę aby głosować, nikt nie powie nie głosuj...a wręcz piętnuje się niegłosujących. Głosujący to ludzi żywo zainteresowani polityką, to ci którzy mają interes w tym aby z polityki czerpać korzyści.
  600 tyś urzędników + ich rodziny + firmy utrzymujące się z urzędników + media i ich pracownicy + rodziny pracowników mediów...

  Nie róbmy jednak OT :)
 • @WojtekCy.
  jak nie zagłosujemy to sami się wybiorą.

  Jak nie głosować to co robić? Bo pada na NE tyle propozycji ale żadna mnie nie przekonuje, to są tylko hasła.
 • Nadciąga Białoruś!
  Mam pewne osobiste doświadczenia z mediami i ich pojmowaniem kostytucyjnego prawa,jakim jest WOLNOŚĆ SŁOWA.Ostatnio czekam na odpowiedź od administratora Salon24.pl o powody ocenzurowania mojego bloga.Ponadto dorzucam kilka moich linków:

  http://niepoprawni.pl/blog/1586/nie-cenzurujcie-...

  http://niepoprawni.pl/blog/1586/czy-juz-czaspodd...

  http://niepoprawni.pl/blog/1586/tylko-jeden-tele...

  HOME - http://www.baltow.com . . . http://www.baltow.cba.pl
 • @adriano85
  I tak się sami wybierają na zasadzie jaką przedstawiłem w poprzednim poście, to czysta matematyka.
  Nie wiem co robić, ale wiem, że nic nie robić to jest błąd:)
 • @1normalnyczlowiek
  a jak skomentujesz punkt 2 i 3 ?
 • @Milton Ha
  "Wersja light i dla leniwych - wpisać jako startową stronę niezależna.pl"

  A dlaczego nie Nasz Dziennik, RadioMaryja, TV Trwam? Potrzebny jest zbiorczy portal zbierający to co ważne z takich miejsc, oczywiście odpowiednie umowy, żadne tam dziadowanie z kradzieżą treści poprzez przydługie cytaty, które już nie są cytatami. Nasza angora, nasz przegląd. I znowu misja dla Nowego Ekranu... przecież to TYLKO agregacja treści. Dziecinnie łatwe skoro daliśmy radę stworzyć NE.
 • @adriano85
  Czy wiesz że prof Jerzy Robert Nowak jako współtwórca Ruchu Przełomu Narodowego (partia taka moherowa dosyć, program bardzo dobry w ogólnikach) jest teraz w komitecie wyborczym Marka Jurka obok PJN, a przeciw i PiS de facto też? To się porobiło, a cichutko o tym. Do wyborów jeszcze się może wiele zmienić. PiS powinien ich przygarnąć, to przecież takie logiczne, ale widać nie dla dworu PiS. Będą ciekawe pytania do profesora podczas jego audycji "Minął miesiąc", czerwiec powoli się kończy, poczekamy.

  Właśnie w tej audycji profesor robi taki przegląd mediów, wydarzeń. Gaduła z niego pierońska, katarynka.
 • @Ekonomia Polityczna
  "Znakomite rekomendacje ekspertów Polskiego Lobby Przemysłowego im. E. Kwiatkowskiego.
  M.in.:
  -kredyt non-profit dla produkcji
  -reindustrializacja
  -przeciwdziałanie spekulacji derywatami

  Owe rekomendacje są świetną bazą programową do ubogacenia kraju i pomyślności jego obywateli.

  http://ekonomiapolityczna.nowyekran.pl/post/17863,kredyt-non-profit-dla-rozwoju-produkcji-raport-plp-o-kryzysie

  Zgadzam się, ale nie tylko produkcja jest ważna, a w ogóle inwestycje. Nie powinno być to w ogóle realizowane kredytami z lichwą czy bez, ale EMISJĄ bezpośrednią pieniądza nawet i lokalnego. Trzeba w tego typu koncepcje iść, dlatego trzeba pchać do sejmu takich ludzi jak Jacek Rossakiewicz. On doskonale rozumie takie zagadnienia, to byłby wspaniały poseł z ramienia społeczności NE.

  Inwestycja jednak sensowna, np Stadion Narodowy w Warszawie jest przepłaconym bublem, a można było zbudować uniwersalny, wspaniały obiekt całoroczny na wszelkie imprezy sportowe, rozrywkowe, kulturalne i nawet polityczne, w tym zlot NE :):):) Inwestycja sensowna, to np połączenie wszystkich gmin liniami kolejowymi o standardzie od 160 km/h w górę. Ile to może kosztować? Bilion złotych? I po cholerę pożyczać i od kogo? Nie bądźmy bucami, odbierzmy władzę PO i zacznijmy wreszcie budować prawdziwą Polskę! Mocarstwo nad Wisłą :)

  Należy bojkotować zatem i banki, prawie wszystkie...
 • @All
  Powyższy apel Stowarzyszenia WiS został także opublikowany w blogach Newsweeka, ale został szybko zdjęty przez p. Piotra.
 • @Marek Kajdas
  Wychodzi na to, ze NE nie uniknie tworzenia naszego środowiska w realu, bo każdy z nas ma pragnienie działania dla dobra nas wszystkich. Jest niesamowite, ze tylu ludzi chce sie aktywizowac w rózny sposób i tym samym tworzymy prawdziwy skarb kapitału inicjatyw i wzajemnego zaufania. Tego nigdzie na necie wczesniej nie spotkałem. A zatem alleluja i do przodu:):)
 • @Marek Kajdas
  Czy wiesz że prof Jerzy Robert Nowak jako współtwórca Ruchu Przełomu Narodowego (partia taka moherowa dosyć, program bardzo dobry w ogólnikach) jest teraz w komitecie wyborczym Marka Jurka obok PJN, a przeciw i PiS de facto też?

  Nie wiedziałem. Albo nasz prawica jest tak głupia, ze nie może się z nikim dogadać albo każdy chce robić karierę dla siebie. Widać coraz więcej ludzi ma w dupie Polskę. Chore ambicje doprowadzą naszą Polskę do upadku.
  Nie przez przypadek powstało powiedzenie "na dobrych chęciach piekło wybrukowano"

  Gdzie słyszałeś o tym, że JRN jest w nowej partii.? Pisałem już żebyśmy utworzyli 100 albo lepiej 1000 partii to będzie lepiej i może cudem, któraś urwie elektorat PO.
 • @radosław
  każdy ma pragnienie działania dla swoich ambicji a nie dobra wszystkich czy Polski. Przykłady takiej Kluzik Rostkowskiej pokazują ludziom, że na polityce łatwo się dorobić. Wystarczy być sprzedajną dziwką.
 • KOKOS ODNIÓSŁ SIĘ DO APELU.
  Bojkot mediów III RP - sceptycznie

  Kiedy po obaleniu berlińskiego muru tamtejsze społeczeństwo otoczył siedzibę STASI i pilnowało tamtejszych akt, u nas Michnik buszował po archiwach, a Kiszczak palił kompromitujące dokumenty

  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11751&Itemid=4
 • @adriano85 Przecież już powiedziałem, że z całością się zgadzam i popieram - także te punkty.
  "a jak skomentujesz punkt 2 i 3 ?"

  Rozmowy w swoim środowisku (a także w przypadkowych miejscach) są jedną z ważniejszych form przekonywania do "naszych" racji. Nie można tego zaniechać. Już parę sukcesów na tym polu odniosłem :)
 • @1normalnyczlowiek
  Cieszy mnie to bardzo. Ja też staram si otworzyć ludziom oczy i parę razy się udało.
 • Zapraszam chęttnych do propagowania akcji
  Ulotka na Ogólnopolską Akcję Bojkotu Mediów III RP !!!

  http://sendfile.pl/81173/Ogolnopolska_Akcja_Bojkotu_Mediow_III_RP.pdf

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej