Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1838 komentarzy

Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

Pluszak - Obserwator wybranych fragmentów Życia przedstawia... Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością. Kontakt: pluszak@nowyekran.net; lub UKF i VHF znak wywoławczy: SQ9NOR, QRG: 145.250MHz, 434.575MHz, 145.7125MHz (SR9B), 439.375MHz (SR9SK)

Marsz Niepodległości, Warszawa 11.11.2011 – atakujący mężczyzna pracownikiem Policji?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy funkcjonariusz który pełni obowiązki na rzecz bezpieczeństwa musi działać w ramach prawa.

W nawiązaniu do filmu zamieszczonego na łamach Nowego Ekranu zostało wszczęte postepowanie wyjaśniające, funkcjonariuszowi grożą konsekwencje dyscyplinarne lub karne tak mówi Maciej Karczyński z Komendy Stołecznej Policji i dodaje: każdy funkcjonariusz który pełni obowiązki na rzecz bezpieczeństwa musi działać w ramach prawa.Mł. insp. Maciej Karczyński, Rzecznik Stołecznej Policji: „Jesteśmy w posiadaniu przynajmniej jednego nagrania, gdzie faktycznie nasi funkcjonariusze podejmują interwencję, komendant stołecznej natychmiast postanowił wszcząć postepowanie wyjaśniające, aby ustalić tak zachowanie tego funkcjonariusza a przede wszystkim jeśli to jest funkcjonariusz to musi się liczyć przede wszystkim z tym że odpowie dyscyplinarnie jak również może odpowiedzieć karnie. Natomiast chcielibyśmy aby ta jednostkowa sytuacja czy jednostkowe zachowanie nie wpłynęło na ocenę działalności całej Policji, dlatego natychmiast wszczęliśmy postepowanie wyjaśniające i każdy policjant który pełni obowiązki na rzecz bezpieczeństwa musi działać w ramach prawa, prawa które reprezentuje. Dlatego takie zachowania na pewno będziemy wyjaśniać i podejmować stosowne działania dyscyplinarne jak i również kierować sprawy do rozpatrzenia przez Prokuraturę.”

KOMENTARZE

 • to tylko jeden przykład który dało się wyłapać obserwatorom...
  tak naprawdę wielu z tych bandytów atakujących policję to byli policyjni prowokatorzy...nieraz sami widzieliscie jak policja w mediach chwaliła się jak ćwiczy walkę z demonstrantami czy terrorystami...ci którzy na tych ćwiczeniach wówczas robili za zadymiarzy na MARSZU NIEPODLEGŁOSCI na rozkaz ROBILI TO SAMO !!! TO JUŻ PEWNE...TAKIE DOSTALI POLECENIA...wystarczy obejrzeć filmiki z tamtych ćwiczeń i te piątkowe burdy...te same metody,sposób ataku ....PROWOKACJA ze strony policji ...takie określenie nasuwa się samo...KTRO DAŁ NA TO PRZYZWOLENIE ??? czyżby to były próby dyskredytacji premiera TUSKA ze strony jego wrogów... ???
 • Dlaczego i jakim prawem policjanci w akcji byli w cywilnych ubraniach jaki
  mieli cel? w ostatnimmomencie wyjmowali z kieszen zwiniete kamizelki z napisem Policja.Te zorganizowane specjalne sluzby wmieszane w tlum sa do prowokacji i juz nie raz na rozkaz Zydowki Gronkiewicz bily Polakow i opluwaly krzyz i ludzi go broniacych Te same bandyckie mordy mozna bylo zobaczyc w akcji na kupcow.To jest nic innego jak ZOMO po cywilu.
 • @autor
  Takich zachowań jest conajmniej kilkanaście jak nie kilkadziesiąt!!!
  Moim zdaniem powinniśmy to zgłaszać do prokuratury
 • No a to...
  http://www.youtube.com/watch?v=PBUPYeLzCps&feature=player_embedded
 • @Autor
  W odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule wpisu, odpowiem, że zapewne ten atakujący mężczyzna jest wolontariuszem Armii Zbawienia.

  Pozdrawiam!
 • Policyjny bandyta który katuje manifestanta jest takim samym bandziorem jak Ci
  policyjni bandyci, którzy nie reagują na widok katowania człowieka. Nie podjęcie działań, aby zapobiec zakatowaniu człowieka jest zwykłym para-bandytyzmem związanym z zaniechaniem. Policjant, który łamie prawo jak na fotce nie jest policjantem, tylko BANDYTĄ, i należy z nim postępować tak jak z bandziorem, czyli w ramach obrony koniecznej go neutralizować.
 • @autor
  Paskudnie zachowuje się Gazeta Polska i reszta mediów nie podając skąd mają to nagranie, a już zupełnym skandalem, jest robienie wycinki o obcinki materiału byleby nie było widać loga Nowego Ekranu
 • @All
  Na bestialskie działania przedstawicieli policji nie może być zgody! To przecież mają być osoby stojące na straży prawa! To im my, zwyczajni ludzie mamy zawdzięczać spokój i bezpieczeństwo. Tymczasem na słynnym już filmie widać wyraźnie, że "policjant" po cywilnemu w bestialski sposób kopiąc w głowę jakiegoś człowieka (a choćby był nawet "faszystą", nie robil nic przeciwko prawu), ten właśnie "policjant" staje na równi z łobuzami, którzy przyszli tylko dla zadymy. Niczym się od nich nie różni. Tak samo powinien za ten barbarzyński atak odpowiadać karnie. I jak zwykły czlowiek powinien pójść do więzienia. Bo jeśli chcemy mieć w Polsce sprawiedliwość, to powinna ona dotyczyć wszystkich jednakowo.
 • bestiality offender wanted
  „Jesteśmy w posiadaniu przynajmniej jednego nagrania, gdzie faktycznie nasi funkcjonariusze podejmują interwencję, komendant stołecznej natychmiast postanowił wszcząć postepowanie wyjaśniające, aby ustalić tak zachowanie tego funkcjonariusza a przede wszystkim jeśli to jest funkcjonariusz to musi się liczyć przede wszystkim z tym że odpowie dyscyplinarnie jak również może odpowiedzieć karnie. "
  Jakie postępowanie dyscyplinarne,, jaka interwencja, bandycki, bestialski napad !!!.
  http://dosc.nowyekran.pl/post/37467,bestiality-offender-wanted
 • Jest jeszcze bandyta nr.2 i bandyta nr.3
  Tutaj wyrywa ze spokojnego tłumu przypadkowego człowieka. przwraca na ziemie razem z kolejnym bandytą, leje po twarzy:
  http://img204.imageshack.us/img204/2092/bandytawmoro00001.jpg
  http://img573.imageshack.us/img573/7445/bandytawmoro02002.jpg
  http://img703.imageshack.us/img703/7148/bandytawmoro02359.jpg
  http://img822.imageshack.us/img822/391/bandytawmoro02373.jpg
  http://img822.imageshack.us/img822/5727/bandytawmoro02380.jpg
  http://img21.imageshack.us/img21/1465/bandytawmoro02384.jpg
  http://img41.imageshack.us/img41/1151/bandytawmoro02414.jpg
  http://img337.imageshack.us/img337/6074/bandytawmoro02497.jpg
  http://img849.imageshack.us/img849/9346/bandytawmoro03194.jpg
  http://img43.imageshack.us/img43/9611/bandytawmoro03243.jpg

  Na szczęście ludziom udaje sie go odbić, w tym pomaga jedna kobieta:)
  http://img854.imageshack.us/img854/4701/bandytawmoro03301.jpg
  http://img811.imageshack.us/img811/7918/bandytawmoro03439.jpg

  Poniżej bandyci zakłada na głowe kaptur i sie maskują:
  http://img849.imageshack.us/img849/2838/bandytawmoro03509.jpg
  http://img824.imageshack.us/img824/1333/bandytawmoro03631.jpg
  http://img72.imageshack.us/img72/5540/bandytawmoro04109.jpg

  Tego samego bandyte nr.2 widzimy na znanym filmiku ze skatowaniem przechodnia.
  http://img213.imageshack.us/img213/8835/videoplayback2932.jpg
  http://img713.imageshack.us/img713/852/videoplayback2950.jpg
  http://img854.imageshack.us/img854/5415/videoplayback3053.jpg

  Przydaloby sie zidentyfikować ich z imienia i nazwiska.

  A to, że bandyci są policjantami to po obejrzeniu tych klatek nikt nie powinien miec wątpliwości.
 • Pluszak
  W kontekście zamieszczonych tu materiałów przedstawiających naganne i niezgodne z prawem działania policji wydaje się koniecznym ich zapisanie, umożliwienie zarchiwizowania ich na komputerach użytkowników oraz na niezależnych serwerach.
  Czytałem, że NE podjął się takiego zadania, jaki złożenia do prokuratury doniesień o przestępstwie i chwałą za to redakcji NE. Tylko że to za mało przy eskalacji tego typu działań i przekształcenia się incydentalnych przypadków w dający się zaobserwować trend. Konieczne za tym jest przeciwstawienie się takim praktykom przez nas wszystkich. I publikowanie ich w internecie w każdy możliwy sposób. Ze szczególnym uwzględnieniem szczegółów umożliwiających identyfikację (twarze, nr służbowe, oznaczenia sprzętu itp.)
  Drodzy Państwo! Ci ludzie nie żyją na Marsie, ale wśród nas. Mają domy, rodziny, znajomych. Trzeba by zaczęli ponosić skutki swych działań.
  Wątpię by wyręczyła nas w tym policja prokuratura i sądy (choć i tą drogę należy wykorzystać do końca). To społeczeństwo musi wymierzyć im sprawiedliwość skazując ich na ostracyzm i obywatelskie wykluczenie.
  Kiedy zaś jeden z drugim poniosą konsekwencję, wówczas już następni dobrze się zastanowią czy warto było stracić szacunek u ludzi.
  Może byłoby warto zamieścić w jednym miejscu fotografie mogące posłużyć ich identyfikacji by je opublikować. Sądzę że taka lista hańby byłaby właściwym rozwiązaniem.
 • @OHV
  Bandyta nr.2

  http://img847.imageshack.us/img847/4231/videoplayback3079.jpg
  http://img408.imageshack.us/img408/9920/videoplayback3088.jpg
 • @Mariovan
  A Pan/i prokurator jednym ruchem dłoni umieści je o ile nie w koszu to w szufladzie. Nam na pamiątkę zostawiając decyzję o umorzeniu ;)
  Zbierać - tak. Zgłosić do prokuratury - jak najbardziej. Ale zbiorowo przez upoważnione osoby czy instytucje po to by nie można zamieść sprawy pod dywan. I monitorować rozwój sytuacji na bieżąco (po uzyskanie sankcji dla winnych włącznie).
 • @OHV
  zwróć uwagę że ci bandyci należą do jednego komanda. działają na placu Konstytucji oraz na przylegających do niego uliczkach. min. na ul. Śniadeckich.
  http://dosc.nowyekran.pl/post/37467,bestiality-offender-wanted
 • @Andrzej Słonawski
  No tak, Dlatego musimy ich poznać z imienia i nazwiska, adres zamieszkania, kto ich wychował itd itd.
  Pobicie przez bandytę nr.1 miało miejsce na ulicy Poznańskiej 5, dokładna godzina 16.47
 • @OHV
  To kto ich wychował nie ma znaczenia, ale te pierwsze wymienione dane jak najbardziej.
 • prokuraturo obudż się do q.... jasnej !
  przecież ten chory debil powinien być powieziony o 6 rano następnego dnia do celi, dlaczego jeszcze go tam nie ma ?
 • @wiki
  Tą metodę stosuje od jakiegoś czasu Łukaszenka.
 • @w.red
  Ostracyzm powiadasz...
  My tym bydlakom ręki nie podamy, ale założę się że polactwo biłoby im brawo i browar stawiało.
  pozdrawiam
 • @Czarne Pantery 2
  Pójdę krok dalej i zaryzykuję pewną tezę. Analizując dostępne materiały wideo, stwierdzam, że działania policji były tylko przykrywką dla prawdziwych zamiarów ich mocodawców. Począwszy od zgody na zorganizowanie dwóch przeciwstawnych manifestacji w jednym miejscu, na oszczerczych, skupionych na jednym temacie przekazach tv, "publicznej", tvn, polsat, które z premedytacją przekazywały fałszywe informacje na temat Marszu Niepodległości kończąc. Im zależało na dyskredytacji tej pokojowej manifestacji, w ten sposób żeby obserwujący z boku obywatel nabrał przekonanie o "faszystowskim" charakterze całego Marszu. Jednak liczne policyjne prowokacje, łącznie ze spaleniem samochodu TVN, nie spotkały się z siłowym odzewem ze strony patriotycznej, co wyraźnie bylo nie w smak prowodyrom, próbującym za wszelką cenę ich zaczepiać, a za co wszystkim uczestnikom Marszu chciałbym pogratulować. Cały sens tych zamieszek sprowadza się do jednego. Celem było wprowadzenie takich zmian w przepisach o zgromadzeniach publicznych, żeby w przyszłości siły rządowe, tzw. policja, miały prawną możliwość użycia znacznie poważniejszych środków przymusu, niż tylko gazu. Już w tych dniach widać było policyjne pick-upy z urządzeniami LRAD, które służą do rozpędzania zgromadzeń za pomocą emisji dźwięku o sile ponad 120 dB, który powoduje trwałe uszkodzenie słuchu. Najwyraźniej uznano, że jeszcze nie czas, by ich użyć - może się bali? Pewne jest natomiast, że każda następna manifestacja, o ile zostanie zorganizowana przez patriotów i będzie stanowiła zagrożenie dla środowisk lewackich, zostanie przy pomocy LRADów spacyfikowana.
 • Sporo wątków w II części konferencji prasowej Marszu Niepodległości
  Konferencja prasowa: Prowokacja na Święto Niepodległości 2/2 (12.11.11)

  http://www.youtube.com/user/nowyekrantv#p/u/3/5jpPCzF68UY

  Niemców rzekomo rewidowano w autokarach, zatem jak przemycili pałki? Jeżeli zostali UZBROJENI dopiero w Polsce, to przez KOGO? Gdzie byli lewaccy naziści z Niemiec od rana do południa? Jeżeli byli w knajpie Krytyki Politycznej, to KP będzie miała mam nadzieję przerąbane. U nas na pewno już mają do końca świata.
 • @w.red
  "To kto ich wychował nie ma znaczenia, ale te pierwsze wymienione dane jak najbardziej."
  ______________________________

  Jak to nie ma? No przeciez ma i to decydujące znaczenie.
 • Skończyło się babci sranie - czyli... nie tylko policji bezkarność.
  Dziś nie tylko policja i tivi- ta dysponują sprzętem do rejestrowania. Nawet przedszkolak umie nakręcić filmik komórką. Najgorsze, że na tych filmikach można rozpoznać gęby te i owe i ... dlatego Tusku zależy by urżnąć łeb internetowi bo nie daj Bóg ktoś postronny nagra pysk jego pachołka i puści w obieg, a wtedy... koniec z zaklinaniem rzeczywistości, że "sytuacja/scena nie miała miejsca".

  Pozdrawiam.

  PS Comment pisany "prima vista" bez czytania poprzednich.
  Ważne - widzisz coś nie tak i masz możliwość nagrać ? Łap w kadr gęby. Kto w nas pałką, no to my ich... ciaaach kamerką !
 • już państwo dostajecie dowody...
  że wśród zadymiarzy było mnóstwo prowokatorów z policji...zuważcie sami jak szybko prokuratura większośc zŁapanych szybko uniewinnia i wypuszcza na wolność...a według słów premiera TUSKA mieli być WSZYSCY wyłapani i surowo ukarani ...czy to jest kpina z premiera TUSKA ...kto sobie tak bezszczelnie robi z niego JAJA???...A JEDNOCZEŚNIE PRZECIERZ NIE BĘDĄ KARAĆ SWOICH KTÓRZY DOSTALI TAKIE ROZKAZY ABY PROWOKOWAĆ ZADYMY...ale z TUSKA to zrobili DUPĘ WOŁOWĄ a nie premiera...
 • @OHV
  Nie ma, bo skoro stali się takimi jakimi jakimi ich zobaczyliśmy to znaczy że wychowawcy ponieśli klęskę. A delikwenci mają w poważaniu ich zdanie.
  Takiego elementu nie da się już wychować w inny sposób niż dolegliwymi konsekwencjami. Dopiero kiedy bliscy i znajomi, sprzedawczyni na osiedlu, dozorca itd, itd będą się odwracać na ich widok może, może zmusi to ich do zastanowienia.
 • @ratus
  Może nie tyle "polactwo" co im podobne mendy które sobie u nas uwiły przytulne gniazdka ;) (wiesz ratusie że to określenie mnie jako Polaka boli)
  Idzie o to by dać wzorzec postępowania, tak jak podczas okupacji. Kiedy "tylko świnie siedziały w kinie". Niech się pozamykają w swoich gettach. Tylko że wówczas staną się zbędni dla "wadzy". Bo cóż za pożytek z uchola który nie ma rozeznania w środowisku :)
 • gość w spodniach moro na filmie
  http://www.youtube.com/watch?v=fUBIcG7FLjA
 • @w.red
  Niech Cię nie boli, bo polactwo to w odróżnieniu od Polaków - osobny gatunek, który zrządzeniem losu rozplenił się w Polsce, a który Polakami nie będzie i nawet być nie chce.
  Poza tym - nasze konserwatywne wzorce są dla MDWzWM i aspirujących śmieszne i "nie zejdą". Nie wiem zatem kogo czeka getto.
  pozdrawiam
 • @Czarne Pantery 2
  "będzie stanowiła zagrożenie dla środowisk lewackich, zostanie przy pomocy LRADów spacyfikowana."...
  .
  A na dłuższą metę: "normalnych" patriotów wykończą "lewacy",
  ich faszyści,
  a tych z kolei psiarnia...
  .
  I zapanuje błogość stada lemingów zap... na kredyty po 12h / dobę....
  .
  Akurat mam czas, czytam i to są "diabelskie puzzle" :(
 • Tak wyglądała "kolorowa"
  http://www.youtube.com/watch?v=ee0_E4CxbSE&feature=player_embedded#!
 • @John May
  Dzieki za wklejenie, mamy drugie nagranie tego samego zdarzenia.
 • @infokolej
  Kolejnym razem może przyjadą już w narodowych barwach klasycznych.

  http://media-1.web.britannica.com/eb-media/81/47981-004-3BF61B17.gif

  Jakie niewiniątka, zobaczcie na poczciwiny...

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niemieccy-antyfaszysci-twierdza-ze-podczas-zamiesz,1,4905328,wiadomosc.html
 • @maniek marny
  ''MÓJ BOŻE...'' do czego doszło :-(( :-(( ....................
 • Inne ujęcie z odbicia zakładnika z rąk UPA:
  http://img804.imageshack.us/img804/7870/plkonstytucjiodbiciezat.jpg
  http://img97.imageshack.us/img97/7870/plkonstytucjiodbiciezat.jpg
  http://img338.imageshack.us/img338/7870/plkonstytucjiodbiciezat.jpg
  http://img600.imageshack.us/img600/7870/plkonstytucjiodbiciezat.jpg
 • @ atak milicji na starszych ludzi ( wózek inwalidzki)
  http://www.youtube.com/watch?v=KWXtkfoQ_i8
 • @ratus
  "Lecz wierzę głęboko w to że ludzi dobrej woli jest więcej.."

  Pamiętasz Niemena ;) Podzielam jego wiarę w tym względzie. A marsz był tego dowodem. Musi nastać moda "na patriotyzm", to nieuniknione :)
 • @w.red
  Skąd Ty bierzesz ten optymizm?
  pozdrawiam
 • @ratus
  Mam tego na składzie dużo, tylko trzeba się dokopać bo trochę bałaganu w magazynie ;)
 • przeciez policja zachowuje sie jak bandyci, atakuja spokojnych ludzi
  to widac na filmikach.. Niestety nie sa to odosobnione przypadki.
  Dzieki wszystkim, ktorzy nagrali sceny ktore sa dowodami. Zachowuja sie jak okupanci a nie policja ktora miala ochraniac pokojowy marsz.

  Okupant niemiecki nie zezwolil czcic naszych narodowych swiat to samo okupant sowiecki a Tusk kontynuje zamordyzm.

  Niech sie wstydza ci, ktorzy glosowali na agenturalna bande Tuska, niedlugo zabronia uzywac polskiego jezyka..
 • @w.red
  tak trzymaj; )
 • @Marek Kajdas/ gdzie dwoch sie bije
  tacy to niemcy
  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/hitler_was_a_rothschild.htm
 • @Czarne Pantery 2
  Panie Pantera, masz Pan łeb na karku.

  Gdyby wszyscy mieli...

  Pozdrawiam!
 • Może warto przypomnieć wywiad Donalda Tuska...
  Z roku 2007 po wygranych wyborach dla dziennika Bild:

  NEUER POLEN-PREMIER
  Donald Tusk: Ich bin für die Deutschen

  >http://www.bild.de/news/2007/news/tusk-kaczynski-2727020.bild.html
 • @Łażący Łazarz
  Wystarczy że osoba która umieściła ten film na swoim kanale YT, zablokuje na tym filmie możliwość umieszczania go na innych portalach, oglądać będzie można tylko na jego kanale YT. Film zaś należy wgrać na kanał NE na YT z logo NE ( chodzi o ten w HD ) kanał YT NowegoEkranu też może ta funkcje wykorzystać, jak inne prawicowe portale tak przeginają pałę.
 • @
  Są pozytywy, na salonie24 za ZDRADĘ POLSKI kamieniują Krytykę Polityczną, coś podobnego :):):) Jak Igor może na to przystać ;) Zaraz dostanie telefon z upomnieniem.

  http://krytykapolityczna.salon24.pl/363652,oswiadczenie-w-sprawie-faktow-i-opinii-o-wydarzeniach-11-xi

  Komentarze godne przejrzenia :)
 • @AdamDee 14.11.2011 00:30:04
  A tak bardziej dla tych co nie znają niemieckiego? Jakiż to powód siarczystego przekleństwa jest?
 • Teleskopowa pałka
  Jeśli się nie mylę, teleskopowe pałki są w Polsce zabronione! Na filmie pokazującym wybryki sadysty z policji, inny uczestniczący w zajściu policjant ma w ręce metalową pałkę teleskopową. Czyżby policja używała niedozwolonego sprzętu?
 • Tajniacy
  Na filmie tym widać też tego samego tajniaka-policjanta, który później po godzinie 15 próbował prowokować zgromadzonych na pl. Konstytucji. Jest on uwieczniony na filmie, z którego kadry publikuje w swoim komentarzu OHV.
 • @jwp
  tak...tak...ma pan całkowitą rację ...ci z krytyki literackiej to już tłumaczą że to policja wepchnęła niemców do ich kawiarni a nie oni wbiegli sami...to jest już to o czym pan pisze stosowane w pełni...
 • @Łażący Łazarz
  Jeśli nie będziemy bronili swojego, to narażanie się dziennikarzy na niebezpieczeństwo było bez sensu. Wygodniej było by siedzieć przed kompem i komentować wyłapywane z sieci komentarze. poszliśmy tam praktycznie całym składem osobowym redakcji, aby tego typu materiał zebrać. nikt nikomu nie zabrania korzystania z naszego serwisu, jednak odrobina przyzwoitości się należy. No a GP, to inna bajka.
 • @Andrzej Słonawski
  Tylko u nas - wstrząsająca rozmowa z pobitym przez Niemców | Pierwsza Telewizja Drugiego Obiegu - Ga
  vod.gazetapolska.pl
  Pierwsza Telewizja Drugiego Obiegu - VOD Gazety Polskiej - vod.gazetapolska.pl

  wykorzystali do montażu swojego wywiadu
  http://vod.gazetapolska.pl/689-tylko-u-nas-wstrzasajaca-rozmowa-z-pobitym-przez-niemcow
 • Fałszywka informacyjna...
  Chciałbym zwrócić uwagę na słownictwo owego policjanta Karczyńskiego, którym próbuje opisać zdarzenie na ul. Poznańskiej 5 w Warszawie. Oto próbka:
  Jesteśmy w posiadaniu przynajmniej jednego nagrania, gdzie faktycznie nasi funkcjonariusze podejmują interwencję,...

  Jest to klasyczne zakłamywanie rzeczywistości. Tam nie było ani jednego elementu zgodnej z prawem interwencji policyjnej. Przykładem jest choćby sposób użycia miotacza gazu - atakowanie wzroku ofiary. Inne bandyckie elementy zachowania napastnika są jeszcze bardziej widoczne. Współdziałanie jego kompanów wystarczająco charakteryzuje tę grupę.

  W świecie cywilizowanych ludzi takie zachowanie policjantów nazwano by po prostu bandytyzmem.

  Opisywany przypadek ujawniana działanie wyszkolonej grupy przestępczej. W prawdziwych mediach nazywa się takie ekipy szwadronami śmierci.
  Nie jest to przesada. Na filmie widać, jak bandyta kopie ofiarę w głowę i jej okolice. Zagrażało to życiu katowanego człowieka, gdyż kopnięcie w szyję szpicem buta mogło doprowadzić do zerwania rdzenia kręgowego. Powoduje to natychmiastowy zgon.
 • @AlterNemo
  Bez cienia watpliwości można powiedziec, że była policyjno-bandycka grupa ds, popełniania przestępstw. Część miała na sobie żółte kamizelki, druga częśc była przebrana za "nieznanych sprawców".
 • @Łażący Łazarz
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-to-policjant-kopal-uczestnika-marszu-niepodleglosci,nId,385987

  System w kontrolowany sposób chce uspokoić sytuację oczywiście pomniejszając zakres bestialstwa policji, działań bezprawnych nie tylko policji.
 • @Łażący Łazarz - trzeba się było zapisać, to by było jak w rodzinie :))
  http://niezalezna.pl/18510-powstaje-federacja-mediow-niezaleznych
 • @Łażący Łazarz
  Zemsta Kwiatkowskiego to chyba EO.
 • @Andrzej Słonawski
  Jest coś takiego jak prawo cytatu, ale powinno się napisać skąd ów cytat.
 • @Marek Kajdas
  http://wyborcza.pl/1,75248,10638203,Policja_przyznaje__nasz_czlowiek_kopal_demonstranta.html

  nawet wybiurcza musiala zamiescic to info, dodatkowo podajac zrodlo filmiku jako Nowy Ekran, brawo i oby tak dale, a wiecej prawdziwych informacji przedostanie sie do ludzi, a nie tylko zaklamane w stylu GW i TVN
 • A GDZIE MEDIA?
  Znana jest facjata tego ORMOwca i jego czerwony ryj powinien znaleźć się na okładkach gazet z pytaniem "Czy znacie tego osobnika?". Znając układy policyjno- mafijne już ten człowiek spędza wakacje zanim sprawa nie ucichnie. No do cholery- ktoś musi znać ten ryj! Wiedzieć gdzie ta menda mieszka!
  Pobity człowiek powinien zgłosić to do prokuratury. A my- uważnie śledzić co dalej dzieje się z "karierą zawodową" tego UBeka!
 • @infokolej
  Chyba nogę? Z ręki pociągnął tylko raz, a kopał jak Król Deyna! Swoją drogą czego to teraz w Legionowie uczą...
 • @WIŚNIA
  Chyba w Piasecznie...
  W Legionowie uczą oficerów.
  pozdrawiam
 • @WIŚNIA
  Z ręki dwa razy go uderzył. Najpewniej własnie tutaj ją uszkodził.
 • tow.Hajka rządzi
  Bufetowa z szczerym uśmieszkiem przyzwoliła glinom - " Róbta co chceta" pokrzykuje Jureczk !
 • @Eclipse
  Zgadzam się z Tobą w 100% otworzyli granice gdzie kazda k... wjeżdża niech ściewa się same zagryzą masoni mają z polaków ubaw - jesteśmy szwabską kolonią.Sami jedziemy do ich obozów dorabiać szkopów za fryko.
 • @pocztax
  Czy ci bandyci w białych kaskach,są już w rękach wymiaru sprawiedliwości? Gdzie była wtedy Policja Polska?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej