Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1838 komentarzy

Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

Pluszak - Obserwator wybranych fragmentów Życia przedstawia... Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością. Kontakt: pluszak@nowyekran.net; lub UKF i VHF znak wywoławczy: SQ9NOR, QRG: 145.250MHz, 434.575MHz, 145.7125MHz (SR9B), 439.375MHz (SR9SK)

Nowe GG na Windows i Mac OS – publiczne testy już w tym tygodniu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

GG Network udostępni w tym tygodniu wersję testową nowej wersji GG. Komunikator, zgodnie z zapowiedziami, został stworzony od początku, wraca do legendarnej prostej obsługi, a wiele nowych możliwości wprowadza z poszanowaniem upodobań użytkownika.

Wraz z wydaniem wersji na Windows, pojawi się po raz pierwszy wersja GG na system Mac OS.

Wszyscy zainteresowani będą mogli przystąpić do testów bez żadnych ograniczeń. Równolegle dostępną wersją stabilną pozostanie GG 10,5. Wkrótce zostanie ona zastąpiona przez nowe GG.

Warto przypomnieć, że wraz z nowym komunikatorem pojawia się nowe logo i krótka nazwa GG.

GG rozpocznie tym samym serię nowości, wprowadzając nieszablonowe rozwiązania nie tylko w świecie komunikacji GG, ale i skali polskiego Internetu.

Pierwsze szczegóły i efekty rocznej pracy zostaną zaprezentowane we czwartek.

Z GG korzysta ok. 6 milionów użytkowników miesięcznie i jest to niezmiennie najpopularniejszy w Polsce program do internetowych pogawędek, pomimo dynamicznego rozwoju serwisów społecznościowych oferujących elementy czatu. Kultowe statusy dostępności GG, jak np. „dostępny”, „zaraz wracam” stały się nieodłącznym atrybutem społeczności internetowej, nie mniej niż opisy tekstowe. GG umożliwia rozmowy tekstowe, głosowe i video, pozwala na wysyłanie plików. W nowej wersji pojawią się kolejne przydatne możliwości. Co ważne, zostaną one wprowadzone z poszanowaniem preferencji użytkownika.

KOMENTARZE

 • no i ?
  ?
 • @romeq 12:59:57
  taki elokwentny komentarz można napisać praktycznie zawsze niezależnie od tematu czy jakości wpisu, jak nie interesuje to można przestać czytać :) jak dla mnie dobrze wiedzieć, że kilka pierdół będzie można wykasować z gg bo setki niepotrzebnych ikonek są tam jak dla mnie tylko
 • @Garindor 19:24:44
  Z GG korzystam odkąd pamiętam, jak komunikator nie nazywał się ani g-g ani gadu-gadu, tylko smsexpress. Pierwsze wersje były całkiem znośnie, ale każda następna powyżej 7 dodawała furę zbędnych wodotrysków, co niepotrzebnie obciążało procesory komputerów. Oczywiście można sobie wybrać pomiędzy klientem g-g, a innymi multi klientami które obsługują protokół g-g.
 • @Garindor 19:24:44
  nie chcę nikogo posądzać o kryptoreklamę, ale co najmniej dziwne wydaje się zaangażowanie blogera p. w ten "projekt", poświęca MU tyle czasu i miejsca, że ...
 • @rip LunarBird CLH 10:00:15
  Bingo, dokładnie tak jest ;)

  Romeq albo woli pozostać w błogiej nieświadomości, albo nie spotkał się nigdy z komunikatami prasowymi.

  Może czas powrócić do PRL'u, bez internetu, z jedynymi "właściwymi" informacjami rozpowszechnianymi przez KC? :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej