Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1838 komentarzy

Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością

Pluszak - Obserwator wybranych fragmentów Życia przedstawia... Wielotematyczna mieszanka Iluzji z Rzeczywistością. Kontakt: pluszak@nowyekran.net; lub UKF i VHF znak wywoławczy: SQ9NOR, QRG: 145.250MHz, 434.575MHz, 145.7125MHz (SR9B), 439.375MHz (SR9SK)

Oświadczenie ws zatrzymania Fiatowca

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ja niżej podpisany Zdzisław Ryszard Mac, będąc w pełni władz psychicznych (w mojej ocenie) i częściowo fizycznych (w ocenie medyków), pozostając na wolności (choć w ukryciu), oświadczam, że

moja informacja o aresztowaniu Fiatowca jest nieprawdziwa. Nieporozumienie wynikało ze snu, który miałem nad ranem, około godziny 5:30. Widziałem Fiatowca w nocnej koszuli przemocą wyrwanego z łoża przez siły zła. Pierwsze co mi przyszło do głowy, to że jest to działanie ABW na polecenie Tuska D. F. Ponieważ wiele moich snów się spełniło, postanowiłem o tym powiadomić publicznie, po przebudzeniu.

Moje obawy były tym bardziej uzasadnione, ponieważ Fiatowiec do późnych godzin wieczornych nie odbierał telefonu. Co do zatrzymania "aptekarki" z Sopotu. Zatelefonował ktoś do mnie i powiedział, że w zaspach pod Zieloną Górką utknął konwój wiozący kobietę na przesłuchanie. Miała być podejrzaną o realizację recept bez prawidłowo wypełnionego weksla, w aptece nieopodal domu Tuska D. F. Uznałem to za dowcip Prima Aprilisowy. Nie mniej udałem się pod Zieloną Górkę i porozmawiałem z kobietą. Przyznała, że także żartowała rozmawiając ze mną przez telefon, a z domu zabrali ją członkowie dalszej rodziny ze Śląska (w kominiarkach), kiedy dowiedzieli się, że w pierwszy dzień Świąt jadła tylko jaja.

Zatrzymania Waldemara Deski i Klaudiusza Wesołka także się wyjaśniły. Panowie zatrzymali się sami przed wyjściem za progi swoich domów, przed 6.00. Uznali, że dzięki Tuskowi D. F. mogą pospać dłużej. I to wszystko w tej sprawie.

Raz jeszcze przepraszam wrogów osób wyżej wymienionych i moich, że pozostajemy na wolności.  Jednocześnie mam nadzieję, że do jutra, do godz. 6:00, powinniśmy mieć spokój.

Z prima aprilisowym pozdrowieniem, także dla TVN 24..."

Zdzisław Ryszard Mac

źródło: Pressmix, Zdzisław Ryszard Mac

KOMENTARZE

 • ???
  Co tu się dzieje !!!???
 • @Ultima Thule 21:52:53
  Ostry dowcip primaaprilisowy. ;)))

  Przyznaję, że na wszelki wypadek sprawdzałam, czy to nie jest prawda. Na szczęście sprawdzeń dokonałam u Fiatowca, a nie w ABW ;)))
 • idiotyczny
  i debilny żart , akurat w tej kwestii tylko skrajny idiota mógł zrobić coś takiego. Nastepnym razem nikt nawet nie kiwnie palcem jak gościa zwiną, są żarty smieszne i głupie. Ten nawet nie kwalifikuje sie jako głupi brak skali. Kolejny d... jak alef co go porwano.
 • @zwyczajnie normalny 23:11:29
  Może to sposób na sprawdzenie, czy piszący komentarze są w formie na tyle dobrej, by mogli po Świętach Wielkanocnych cokolwiek napisać :-).
 • @zwyczajnie normalny 23:11:29
  O tak! Żarty głupie i bolesne dla psychiki. Niejeden "patriot" przeczytawszy nowinę nabrał powietrza w płuca by ryknąć święcie przekonany: LARUM! SIEPACZE TUSKA POLAKÓW NIEWINNYCH OPRYMUJĄ!!!
  A tu ups... żarcik taki. Siepacze nie nadeszli. Misternie budowana legenda o siepaczach już miała okazać się prawdą i przynieść "patriotom" pretekst do martyrologicznej masturbacji.
  Niestety; skucha.
  pozdrawiam
 • Pluszak
  Żart z serii czarny humor , prawie się na niego nabrałem. Dobrze , że z postem wstrzymałem się do dzisiaj.
 • TAK GLUPIEGO "ZARTU" CHYBA W ZYCIU NIE SLYSZALEM...
  ...
 • Ponury żart
  Może zadanie tego typu żarcików ma nas wpędzić w paranoje wpadających służb specjalnych w koszmarach sennych co w rezultacie pogorszy jakość umieszczanych niewygodnych artykułów dla władzy absolutnej naszego rządu ?:-)
 • @Andy 51 08:19:51
  Trochę dystansu i poczucia humoru też się czasem przydaje, a zwłaszcza 1 kwietnia :)
 • @Pluszak 14:08:13
  Dystans , zgoda , tylko niestety żyjemy w takim kraju , że takie wydarzenie jest możliwe.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej